Kontakt

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce

KRS: 78595
NIP: 657-046-18-01
Regon: 003685369

Sekretariat

tel: 41 344 43 92
fax: 41 368 02 78
e-mail: sekretariat@siph.com.pl  

Szkolenia 

Emilia Sutowicz
tel: 41 368 02 78
e-mail: e_sutowicz@siph.com.pl

Monitoring umów o dotację (PO IG)  

Dariusz Panek
tel: 41 344 43 92 wew. 27
e-mail: d_panek@siph.com.pl 

Artur Skóra
tel: 41 344 43 92
e-mail: a_skora@siph.com.pl 

Mirosław Piwowarczyk
tel: 41 344 43 92 wew. 37
e-mail: m_piwowarczyk@siph.com.pl   

Biuro członkowskie 

Jarosław Bator 
tel: 41 344 43 92 wew. 29
e-mail: j_bator@siph.com.pl 

Ośrodek Enterprise Europe Network 

Sylwia Zieja
tel: 41 368 02 78
e-mail: s_zieja@siph.com.pl 

Dorota Lasocka
tel: 41 344 43 92 wew. 48
e-mail: d_lasocka@siph.com.pl       

Legalizacja dokumentów handlowych 

Jolanta Sobala
tel: 41 344 43 92 wew. 24
e-mail: j_sobala@siph.com.pl