Szkolenia i konferencje

Podstawowym warunkiem rozwoju każdej firmy jest zwiększanie kompetencji jej pracowników. Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw w zakresie rozwoju ich pracowników organizacje oraz prowadzi szereg szkoleń (zarówno zamkniętych jak i otwartych), konferencji i treningów. Proponujemy szeroką współpracę w zakresie tworzenia nowych i indywidualnych projektów szkoleniowych obejmujących dłuższą współpracę. Szkolenia realizujemy w naszych salach szkoleniowych, wybranych ośrodkach szkoleniowych lub w siedzibie klienta. Wszystkie programy są konstruowane i realizowane po wcześniejszej analizie potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstw oraz wsparte profesjonalnym przygotowaniem oraz prowadzeniem przez najlepszych ekspertów. Oferta szkoleniowa Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej obejmuje projektowanie szkoleń wewnętrznych (zamkniętych) i cykliczne organizowanie konferencji i szkoleń otwartych. 

Szkolenia wewnętrzne (zamknięte) są tworzone indywidualnie na potrzeby konkretnego Klienta, są „szyte na miarę”, dostosowane do rodzaju działalności, wymogów i potrzeb szkoleniowych firmy. 

Szkolenia otwarte – ich program, opisz i terminy można znaleźć w naszym serwisie internetowym, który jest na bieżąco aktualizowany. Jeżeli jednak nie znajdziecie Państwo interesującego Was szkolenia, to prosimy o kontakt. Opracujemy specjalnie dla Państwa odpowiedni program szkoleniowy dopasowany do Państwa potrzeb.

Zobacz również